Fri offert

Vi erbjuder alltid fri offert och kostnadsfritt besök hos er för att kontrollera fastighetens förutsättningar. Fyll i formuläret så återkommer vi så snart vi kan.

Nedan hittar du även våra anställdas kontaktuppgifter. Hos oss får du en kontaktperson som finns med dig från planering till färdig installation. 

Fyll i formuläret så kontaktar vi dig

 
 
 
 
 

Mats Malmborg

Säljare privat & företag

Blekinge & Skåne nordost

mats@enermont.se

0451-700183

Martin Hagberg

Delägare/

VD Enermont Elteknik

martin@enermont.se

0451-700215

Annika Nilsson

Administration/

Inköpsansvarig

annika@enermont.se

0451-700216

Casper Gunnarsson

Säljare/

Elektriker

casper@enermont.se

0451-700181

Josephine Hagberg

Personalchef/Ansvar

miljö- & kvalitetsarbete

josephine@enermont.se

0451-700217

Mathias Håkansson

Teknisk säljare/

Projektledare

mathias@enermont.se

0451-700212

Sofia Lundmark

Försäljning

privatpersoner

(föräldraledig)


Jörgen Sandqvist

Kundansvarig företag/

Marknadsansvarig

jorgen@enermont.se

0451-700213

Magnus Hagberg

VD/Grundare

magnus@enermont.se

0451-700211

Oscar Swärdén

Energiingenjör,

Ansvarsområde Solarstone

oscar@enermont.se

0451-700219

Johan Andersson

Delägare/

VD Enermont Montage

johan@enermont.se

0451-700214

Jobba hos oss

Det är stekhett att arbeta inom solcellsindustrin just nu och vi söker i princip konstant efter ny personal att komplettera vårt team. Om du är intresserad av att bli del av vårt härliga gäng så kolla in vår sida över lediga tjänster. 

Är du elektriker och intresserad av solcellsbranschen? Vi söker kontinuerligt efter duktiga elektriker - skicka gärna in en spontanansökan.